Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olvastatok már Oxford Bookworm...

Olvastatok már Oxford Bookworms könyveket? Szerintetek belevághatok a stage 6-ba ha van középfokú nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Légyszi ne írjátok, hogy próbáld ki mert kipróbáltam de kíváncsi vagyok, hogy Ti, így látatlanul mit mondtok. Elég-e egy középfokú nyelvvizsga (Telc) egy ilyen szintű könyv olvasásához.


Milyen angol könyveket ajánlanátok?


2010. júl. 7. 17:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt írják, hogy a stage 6 "2500 headwords-öt" jelent.
2010. júl. 7. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak nyugodtan.

De középfokúval akár valami könnyebb novelláskötetbe is belevághatsz vagy egy egyszerűbb regénybe. Nem kell mindent érteni.

2010. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is simán, max. egy-két szót ki kell majd szótárazni, de az nem baj, én olyan kb. alapfokú szintű nyelvtudással olvastam ötös szintű könyvet annó, szótárazni kellett, de így is jó volt
2010. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!