Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez lehetséges lenne? (olvasd...

Ez lehetséges lenne? (olvasd el légyszi) 17/L

Figyelt kérdés

Szakközépiskolába járok és sajnos csak 1 nyelvet tanulok (német) és nagyon szeretnék angolt is de ez a suliba nem lehetsége. Elhatároztam, hogy otthon angolt fogok tanulni, ha kell veszek könyveket is meg minden interneten gyakorlatokat csinálok stb..

Minden nap szánok majd időt az angolra, és jövő nyáron mikor vége az iskolánakszeretnék egy nyelvvizsgát tenni angolból. Spórolok rá pénzt, és egy nyelviskolába letenném.

Nagyon szeretném véghezvinni a "tervemet" de nemtudom hogy hülyeség-e

Szeretném ha értelmes válaszokat írnátok..

Előre is köszönöm

17/L


2010. júl. 4. 12:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
németből nem próbálod meg?kár lenne elvesztegetni azt a sok évet is:) én először arra gyúrnék még rá, felvételi előtt 1 évvel
2010. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Ha gondolod, egy icipicit tudnék segíteni, mondjuk ha például msn-en angolul beszélgetnénk, az engem is fejlesztene, és amit tudnék, elmondanék neked, ha esetleg nehézségbe ütközöl.

Ha érdekel, vegyél fel: livi-93@hotmail.com

L/17

2010. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!