Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsgán lehet...

Melyik nyelvvizsgán lehet szótárt használni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Origó
2010. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kétnyelvű vizsgákon lehet csak szótárat használni, ilyen az Origó és a BME, én a BME-t ajánlom!
2010. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Origóra semmiképp ne menj!
2010. júl. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom az origóval, sőt. Csak jó tapasztalataim vannak. Már megvan az origós angol felsőfokú nyelvvizsgám. Most német felsőfokút szeretnék, de németből egy kicsit gyengébb vagyok.
2010. júl. 3. 10:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg van a felsőfokúd akkor hh nem tudod hogy lehet-e szótárat használni? Érdekes...
2010. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az origós felsőfokú angol nyelvvizsgámat két éve tettem le. Németből középfokon a telcet csináltam meg. Természetesen tudom, h. az origón lehet szótárt használni. Németből is szükségem lenne egy felsőfokú nyelvvizsgára, és most azután nyomozok, h. melyik lenne a legkönnyebb, mert németből sokkal gyengébb vagyok, mint angolból. Ezért sem szeretnék németből az origóra menni, még akkor sem ha lehet szótárt használni. Az ECLen gondolkodtam, de még nem döntöttem.
2010. júl. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!