Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Létezik ilyen nyelvtanulási...

Létezik ilyen nyelvtanulási módszer?

Figyelt kérdés

Egy hónap intenzív nyelvtanulás, majd próba nyelvvizsga és igazi nyelvvizsga? Hallott már valaki ilyenről? Ha igen, melyik nyelviskolában lehet így tanulni?

Nagyon érdeklne, köszi


2010. júl. 2. 00:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy ez lehetséges. Egy nyelvvizsgához legalább 400 óra kell, az egy hónapba nem fér bele. Ha valaki ezzel hírdeti magát, az hazudik.
2010. júl. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én megcsináltam, és nem hazudok.


bár igaz, hogy legalább 8 éve tanultam előtte németül, mielőtt a kérdező által írt eseten átestem.

2010. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már az embernek nagy tapasztalata van a nyelvtanulásba elméletileg megoldható.

Ha már kimaxoltál 1 nyelvet, a második sokkal jobban és gyorsabban fog menni. Ezután a harmadik még gyorsabban és így tovább.

2010. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

180 óra alatt egy alapfokú nyelvvizsgát simán le lehet tenni, tanulás és tanítás kérdése, no meg a ráfordított időé. A 180 óra meg valamivel több, mint napi 8 óra heti 5 alkalommal.

Én is adnék erre garanciát, vissza is adnám a sikeres vizsga díját szó nélkül.

Nálunk egyébként lehet majd így tanulni. Most készül a site és a netes anyagot is teszteljük már. Türelem...

2010. júl. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha van már egy elég jó alapismereted a nyelv terén akkor igen, amúgy nem hiszem.

(Nem kell minden ilyennek bedőlni, néhol csak a pénzt szedik el. Meg kell válogatni a jó nyelvtanfolyamokat!!! Mert azért vannak jók! Persze drágák, de tényleg jók!)

2010. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgán az esetek túlnyomó többségében nem az alapfokot értik... És heti 40 órában nem lehet töményen nyelvórára járni, mert nem bírja befogadni az agy. A nyelvnek van egy leülepedési ideje, meg kell emészteni, be kell gyakorolni. Ha egy hónap alatt meg lehetne tanulni egy nyelvet, mindenki tudna minimum hármat.
2010. júl. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
alapfokú nyelvvizsgám már van németből, ovis korom óta tanulom a nyelvet, most 20 vagyok. szóval nem vagyok már kezdő ebben, szóval menne a dolog. csak nem tudom, hogy van-e ilyen
2010. júl. 2. 13:29
 8/8 anonim válasza:
én egész évbe nem tanultam semmit még is elindultam egy alapfokon 2 napot!!! 2 napot tanultam rá de azt nagyon és még is sikerült: )
2010. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!