Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent a can't után a to?...

Mit jelent a can't után a to? Vagyis: can't to

Figyelt kérdés
és utána meg egy ige jön. Csak mert most hallottam először to-val. Van jelentősége?
2010. jún. 27. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valami szövegkörnyezetet? Valami szleng lehet, mert elméletileg a módbeli segédigék után sosem állhat to.
2010. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
low
2010. jún. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Can't után sosem láttam még 'to' -t úgyhogy nem hiszem van jelentősége. De ha esetleg írnál egy példát, akkor többet tudnánk segíteni. :)
2010. jún. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen lehet, hogy mégsincs ilyen. :D

Csak először lady gaga alejandro című számának az elején kicsit olyan mintha azt mondaná, hogy "...But i just can't to be with you like this anymore...", de megnéztem, és nem. :) csak simán can't be, csak olyan furán mondja.

Na mindegy, amúgy nem vagyok hülye. :)

2010. jún. 27. 16:43
 5/6 anonim válasza:

lady gaga - alejandro lyrics

"but I just can't be with you like this anymore, Alejandro"


egyébként googleban megtaláltad volna és kevesebb kattintás is mint ide kiírni....

2010. jún. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, már én is megtaláltam, csak akkor még nem jutott eszembe, hogy azt is beleírják, mert az tulajdonképpen, nem a zene része. De tévedtem, és mondom már én is megtaláltam. Azért köszi. :)
2010. jún. 28. 09:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!