Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent oroszul? Csongányíj...

Mit jelent oroszul? Csongányíj pászáváj kiejtés szerint írtam le, de mit jelent?

Figyelt kérdés
2008. nov. 6. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Elég jól beszélek oroszul, de nem sikerül lefordítanom. A szavakat nem ismerem, de az első egy melléknév, a másik egy E/2 személyű, felszólító módú ige. Nem ismertem rá egyik szóra sem, és hiába írtam át az itt leírt szöveget cirill betűre az összes módon, ami eszembe jutott, szótárban sem találtam... Nem tudod leírni cirill betűkkel? Akkor talán okosabbak lennénk...
2008. nov. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jah, az első még akár név is lehet...
2008. nov. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom leírni, egy Orosz rap-ben hallható ez sokszor és csak kiváncsi voltam mit jelenthet. Dalszöveget meg nem találtam róla... :S
2008. nov. 8. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul hallottad, mert ez nem jelent semmit.
2009. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ez nem oroszul van. A hangzása alapján inkább valamelyik közép-ázsiai muszlim ország nyelvén lehet.
2009. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kérdés hogy ki mondta kinek, és milyen környezetben hallottad. a második szó mintha a megment-re hasonl1tana de nem áll1tom egyértelműen.
2009. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem orosz az anyanyelvem de ilyen szavakat még nem hallottam soha, tuti hogy félre hallottad
2013. jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!