Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez a szöveg spanyolul?

Hogy van ez a szöveg spanyolul?

Figyelt kérdés

Egy képeslapon van ez a szöveg, nyelvtanilag helyesen kellene lefordítani.

Öregnek érzed maga? Ne törődj vele! Biztos öregebb vagy, mint bármikor korábban voltál, de fiatalabb vagy mint a jövőben bármikor leszel!

Én így fordítanám de nem érzem túl jónak:

Te sientes viejo? No te preocupes!(lehetne no lo hagas caso is de ez itt kevésbbé számít)Seguro que eres más viejo que has sido(esetleg fuiste?) cualquiera vez antes, pero seguro que eres más jóven que serás(ez meg lehet seas kellene hogy legyen...) cualquiera vez en el futuro!


Szóval erősen belebonyolódtam, köszi előre a segítséget! :)


2010. jún. 24. 13:07
 1/4 anonim válasza:
100%
ird be webfordításba és megtudodD:
2010. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

¿Usted lo encuentra viejo usted? ¡No se preocupe de ello! ¡Usted es el más viejo seguro, que usted era más temprano cualquier tiempo, pero usted es más joven que usted será cualquier tiempo en el futuro!


Nekem így fordította le a webfordító,de lehet,hogy nem jó.

2010. jún. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a webforditó nem pontosan írja le tehát ez a szöveg nem értelmes,csak a szavakat fordítja le ha tudja és úg yrkja egymás mellé ahogy van tehát nem pontos
2010. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azért az én fordításom még a webfordítótól jobb :D olyat keresnék aki biztosan beszéli a spanyol nyelvet mivel tudom hogy a webfordító elég érdekes dolgokat tud produkálni :D
2010. jún. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!