Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miami, Los Angeles vagy New York?

Miami, Los Angeles vagy New York?

Figyelt kérdés

Nyelvtanfolyamra mennek angolbol(nyilvan). Melyik helyet ajanljatok? es miert? Nyilvan tanulni fogok, (1honapra megyek majd nyaron)

de azert varost neznek is. 17 eves vagyok, meg nyilvan szorakozni is el akarnek jarni. (buli)



2018. szept. 8. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
London
2018. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen vicces vagy!
2018. szept. 8. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
nyilva
2018. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik neked szimpatikusabb. Nyelvtanulád szempontjából szerintem mindegy. Én LA-t választanám.
2018. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En New Yorkot valasztanam, mert minden kozel van hozza (lol). Vagyis Washington DC, Kanada, Boston. Meg amúgy a nyugati part nem is nagyon erdekel engem :)
2018. szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ezekből csak Miami béna. a többi ízlés és érdeklődés kérdése.
2018. szept. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Én New Yorkban tanultam meg angolul. Imádtam az iskolába járni (nyelvtanfolyamra) mindenkinek csak ajánlani tudom. A mai napig tartom nagyon sok osztálytársammal a kapcsolatot, van akinek tanuja is lettem. A világ mindenportjáról jönnek ide diákok ès nagyon jó tanárok vannak. Alvc az iskola neve. Keress rá, mèg a vízumodban is segítenek. Hajrá! Merj álmodni! Vàltoztatni, a jövőd a te kezedben van!
2018. szept. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2018. szept. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenkepp New York, mondom ezt ugy hogy LAben elek es imadom. De itt kocsi nelkul nagyon nehez. NY tomegkozlekedese viszont szuper. Barhova eljutsz busz/metro/hajo/vonat.

De klubbos bulizasokra ne szamits! Max hazibuliban lesz reszed, mert 21 ev alatt nem engednek be olyan szorakozohelyre ahol alkoholos italt arulnak, es hat ugye a legtobb 'discoban' van pia.

Miami szinten zenesz, ami a kozlekedest illeti, plusz h.lye meleg van nyaron es rengeteg a nyari zivatar.

2018. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!