Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németből tudsz segíteni?

Németből tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Állásinterjúra kell írnom,28 éves vagyok és jelentkezni akarok.Milyen sablon szöveggel kezdjem?

/ez a házi, nem én vagyok:)/

bár azt nem tudom h hanyasért kell, a tanár szerint 3 4 között vagyok, az átlagom pedig 4, 2 :DDD ránézésre csak nekem adta ezt fel :(

Köszi ha segítesz!


2010. jún. 4. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok sajnos..
2010. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vmi olyasmivel kezdd, hogy itt meg itt olvastad az álláshirdetést és nagyon felkeltette az érdeklődésed.

Aztán ényezd magad egy darabig (ilyen olyan képességekkel rendelkezel, ilyen olyan nyelvet beszélsz).

2010. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, pár adat van h mivel rendelkezem, de a cégtől csak annyi h kellemes munkakörnyezet és jó kapcsolat :S
2010. jún. 4. 20:32
 4/9 anonim ***** válasza:

ez a házi marhaság!


állásinterjú úgy néz ki, hogy tőled kérdeznek, te meg válaszolsz rá. Bemutatkozni akkor kell, ha megkérnek rá! (ha engedély nélkül bemutatod magad, akkor nyomulósnak tűnsz a főnök szemében)


de úgy tűnik a sok diplomás tanító néninek fogalma sincs róla, mivel nekik nem kell egyik állásinterjúról a másikba futkozniuk.

2010. jún. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudom, h hülyeség..

lehet h gáz h 11-es létemre nem tudom h h kezdjek hozzá, de tényleg csak 5 soros adat van...és ez nem önéletrahz, hanem jelentkezni kell egy állásinterjúra és magadról ebszélni :S

2010. jún. 4. 20:40
 6/9 anonim válasza:
ich habe ihre anzeige in der zeitung gelesen, und ich möchte mich erkundigen...
2010. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Miért lenne hülyeség?

Minden nyelvvizsgán előfordul ilyen.

2010. jún. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azért hülyeség, mert éles élethelyzetben sehol sem igaz az amit a házi feladatban kérnek, csak az oktatásban!
2010. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
haha.az senkit sem érdekel h mi hasznos, az érettségin sem azt kérdezik...
2010. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!