Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lovári alapfokú szóbeli...

Lovári alapfokú szóbeli nyelvvizsgátok hanyadszorra sikerült?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok! Csak én már egy ideje gondolkodom rajta, hogy tanulnék cigányul, és mindenhonnan azt hallom, hogy nagyon könnyű, pár hónap alatt lehet középfokúzni. Kicsit fennakadtam a kérdéseden...ezekszerint még se olyan könnyű?! Te mióta tanulod?
2010. jún. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ugyanolyan nehéz mint bármely más nyelvet megtanulni, én is ebben a tévhitben éltem, ezért választottam ezt a nyelvet.

Elvégeztem egy középfokú tanfolyamot, én most megyek alapfokú szóbelire 3x. Nagyon sokan vagyunk, és ritka az akinek elsőre sikerül. Találkoztam olyannal aki hetedszerre ment. Gondold meg mibe fekteted az energiád, akkor inkább tanulj olyan nyelvet amit tudsz is használni.

2010. jún. 6. 09:10
 3/4 anonim ***** válasza:
köszi, hogy írtál, én ezt tudnám használni, szóval hasznomra válna, mivel szoc.munkás vagyok, bőven vannak roma kliensek.
2010. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is az vagyok, de ezt a nyelvet csak a cigányok kis %-a beszéli, nem igazán fogjátok így megérteni egymást, ez egy agyonkreált műnyelv, de azért sok sikert, ha ezt választod
2010. jún. 9. 08:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!