Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudja nekem fordítan...

Valaki le tudja nekem fordítani németre? Szóbelim lesz a jövöhéten és ez az egyik tétel, de egyedül nem birom lefordítani.

Figyelt kérdés
Én általában felkelek, fogat mosok és elkészülök.reggelizni nem mindeig szoktam, mert valamikor sokáig alszom, ezért csak ebédelni tudok. Kedvenc ételem a bolonyai spagetti, lasagne, olasz, kíai ételek. Nagyon szeretem a csokoládét és az édességeket. Szeretek mozogni, de néha nagyon lusta vagyok. Nem sportolok de sokat játszom a kutyáimmal, és néha eljárok futni. Vacsorázni este kilenc körül szoktam, akkor általában főtételt eszem, de attól függ mihez van étvágyam. Szoktam süteményt sütni, a baj, csak az, hogy nagyon hamar elfogy. Ház körüli teendőim nincsenek, csak mosogatnom, és teregetnem kell, néha pedig megetetni az állatainkat.
2010. máj. 31. 12:25
 1/1 A kérdező kommentje:
köszi az emailt:) Nem tudtam visszairni mert a mail folyton kilép ha irni szeretnék:(
2010. jún. 3. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!