Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges megtanulni oroszul...

Lehetséges megtanulni oroszul 3 év alatt?

Figyelt kérdés
Tehát felsőfokú szintig jutni. Ehhez szükséges Oroszországban eltölteni valamennyi időt? Gondolom csak azáltal lehet folyékonyan megtanulni beszélni is, nem?

2017. nov. 5. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Én negyedik éve tanulom az oroszt középiskolában heti három órában. Ha csak a nyelvre koncentrálsz akkor úgy lehetséges, hogy legalább egy félévet de jobb egy évet kint tölteni. Most tervez6ek B2 nyv-t tenni.

17/f

2017. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 chtt ***** válasza:
A ráfordított időtől is függ. Én egy év alatt megtanultam oroszul (no, még nem felsőfokon), de nekünk volt heti kilenc óránk a gimiben, plusz a házi feladatok, valamint egy szuper jó tanárnőnk. Az semmiképp sem árthat, ha eltöltesz odakint bármennyi időt is, amikor csak anyanyelvűekkel érintkezel. Két héttől a végtelenségig iszonyúan meg tudja dobni a nyelvi magabiztosságodat. Sok sikert hozzája. :)
2017. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!