Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van ez angolul? Tábortól...

Hogy van ez angolul? Tábortól szeretnék kérdezni vmit

Figyelt kérdés
Nyáron tartunk e olyan estét ahol a különböző országok staff-jai bemutatják az országukat?
2010. máj. 28. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint: A táborról szeretnék kérdezni valamit.. (?)

I would like to ask about the camp.

2010. máj. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :)


ha még tutod akkor légszi fordítsd le nekem a második mondatot is :) köszönöm!!

2010. máj. 28. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem:

Will we have/(keep) an evening in summer where the staffs of (the) different countries introduce their countries?

2010. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
How about a special evening program where every staff can make a presentation of their country?
2010. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vagy jó még a Will we organise an evening in summer where the staffs of (the) different countries introduce their countries?

Ezt már írta az egyik válaszadó, de a keep helyett sztem jobb az organise.

2010. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Are we going to organise an evening in summer where the staffs of (the) different countries introduce their countries?


szerintem going to-val jobb :)

2010. máj. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!