Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szakmai B2, komplex nyelvvizsg...

Szakmai B2, komplex nyelvvizsga 75%-os eredménye milyennek számít (jó, átlagos, gyenge)? Nektek hány százalékos lett, mikor vizsgáztatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 15:56
 1/4 czibles ***** válasza:
83%

OFF

én is most szeretnék egy ilyet csinálni. te milyen tankönyvből készültél? most keresgélek valami tankönyv szerűség után, tudnál valamit ajánlani?

/OFF


közép angolból kiindulva, szerintem olyan átlagos lehet azok között akiknek sikerült.

2010. máj. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

megvettem a nyelvvizsgaközpont felkészítőkönyvét és gyakorló tesztjeit, azokból tanultam. nem ért meglepetés a feladattípusokat illetően :)

60%-tól van meg, én is olyan átlagosnak érzem, csak érdekel, másoknak mik a tapasztalataik..

2010. máj. 28. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 76% lett, négy vagy öt éve tettem le. Akkor a fél osztályom nyelvvizsgázott és 75%-kal az egyik legjobb voltam, ugyanis mindenki csak arra ment, hogy legyen meg neki a 60%.

Különben meg tökmindegy, ugyanolyan, mint az érettségi, a kutyát nem fogja érdekelni soha a pontos eredmény.

2010. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem tök mindegy hogy milyen lett. Ez csak egy papír ami kell a diplomádhoz, és kitörölheted vele a fenekedet.

A lényeg, hogy élesben mennyire vagy felkészült.

2010. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!