Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból segítségre lenne...

Angolból segítségre lenne szükségem. Szövegbepótlós feladatoknál a tippekre lennék kíváncsi. Tudtok ilyeneket?

Figyelt kérdés
Pl, hogy miután következnek a Which-es mondatok, vagy a but, because stb.
2017. szept. 23. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet a feladatról akkor lehet hogy tudok segíteni
2017. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azt olvasom ki a kérdésből, hogy általános tippekre kivi...
2017. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen általános tippekre/szabályokra lennék kíváncsi. Kitex középfokú szakmaira készülők, 4 éve lett meg a komplex közepem azóta nem nagyon vettem elő az angolt és kicsit felejtettem.
2017. szept. 23. 13:32
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen fajtákra gondolok amúgy :)

2017. szept. 23. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ez valóban nem szó-, hanem szövegpótlós.

Én az ilyeneket burkolt intelligenciateszteknek hívom. Szerintem más nem működik, mint értelmes szöveget kihozni, valahol elindulni, aztán egyre kevesebb a választék. Itt például a (3) előtt van szó pénzről, és adódik az A, amelyik a gondolat folytatása tud lenni. vagy a (2)-t nézve:

A értelmetlen

C and után to így magában nem megy

D and után nem jó

F rather értelmetlen

G az is

H na, az majdnem jó is lehetne, de az E csak jobb

2017. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!