Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobb legeslegesleg...

Melyik a legjobb legeslegeslegkezdőbb angol könyv?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm angolt szeretne tanulni és segítséget kért tőlem. Habár még soha senkit nem tanítottam angolul és nem is igazán emlékszem, hogy oviban én hogy kezdtem angolul tanulni, de jó pár év alatt elegendő tudást szereztem ahhoz, hogy segítsek neki az alapok elsajátításában, csak nem tudom melyik könyv lenne a legmegfelelőbb...vagy hogyan álljak hozzá, ehhez is adhatnátok pár ötletet. Köszönöm szépen
2010. máj. 26. 19:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Enterprise, vagy project. Bár én is csak tanultam belőlük, de szerintem jók.
2010. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kisangol
2010. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves. Az Enterprize túl sok, a Project gyerekeknek való. Tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy miből tanul, mert mindegyikben ugyanaz van. Menjetek be egy nagy könyvesboltba, lapozzatok bele a kínálatba, melyik szimpatikus. És úgy állj hozzá, hogy nem a nyelvtan az atyaúristen, hanem, hogy minél többet beszéljen. Hanganyagot feltétlenül kell hallgatni.
2010. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!