Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelven beszélgetni?

Német nyelven beszélgetni?

Figyelt kérdés
ti szoktatok németül beszélgetni valakivel? ha igen, hol találtátok, ismerkedtetek össze? úgy érzem, jó lenne beszélgetni valakivel németül - mindegy, milyen nemzetiségű

2017. máj. 24. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
italki, lang8, vagy a Taníts meg! Facebook csoport. Mind ingyenes.
2017. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kort és egy nemet mondanál?
2017. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen szinten beszélsz németül? Mióta tanulod?
2017. máj. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Knuddels-en ismertem meg egy német lányt, akivel mai napig szoktam beszélgetni. :D

Ő világosított fel arról, hogy az egy társkereső, vagyis nem tudom javasolni. :D de ismerkedésnek jó. Megbeszéltem a lánnyal, hogy nyelvtanulás céljából regisztráltam oda ő amilyen kedves, segít nekem. :)


Végül is sok hely van, ahol lehet. Az előtti válaszolót támogatom: Facebookon is van erre lehetőség, bár én még nem próbáltam ott.

2017. aug. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy weboldal, azt hiszem penpails a neve, tulajdonképpen direkt erre hozták létre, h nyelvet tanulj, v valakinek segits, azt hiszem, ha találsz valakit aki segit tanulni illik v talan kell neked is segitened masoknak...mégnemprobáltam, de jo sztorikat hallotam:)
2017. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!