Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A március 13-ai telc-es...

A március 13-ai telc-es vizsga bizonyítványait mikor lehet átvenni?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem, hogy egy korábbi levélben azt írták, hogy most hétfő volt a határidő (vagy jövő hétfő?). Minden nap figyelem a telc-es honlapot, de semmit nem írnak róla.
2010. máj. 13. 11:41
1 2
 1/11 anonim válasza:

én is márc13-án vizsgáztam, sztem meg kell várnunk míg a honlapra felkerül a hír hogy megérkeztek a bizonyítványok


A vizsganaptárban valóban most hétfőt írták (május10.) a bizonyítvány elkészültének.


Valószínűleg késésben vannak a nyomtatással vagy nemtom :)

2010. máj. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ja, lehet... meg még gondolom ki is kell postázniuk a különböző vizsgahelyekre.

Mindenesetre jó lenne ha jövő héten át lehetne venni, mert nekem be kellene mutatnom egy helyen. Külön igazolásért meg nem szeret fizetni, ha nem muszáj.

2010. máj. 13. 16:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Ma se írták ki... :(
2010. máj. 14. 10:37
 4/11 anonim válasza:
megint én: Küldtem nekik e-mailt kérdéssel hogy korra tervezik az elkészülést, remélem hamar válaszolnak.
2010. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, majd írd meg légyszi, hogy mit válaszoltak!
2010. máj. 18. 09:49
 6/11 A kérdező kommentje:
Na, írtak már valamit?
2010. máj. 19. 09:05
 7/11 A kérdező kommentje:

Ezt találtam a honlapon:


"Sikeres vizsga esetén a bizonyítványokat az eredmény közzétételétől számított legkésőbb 30 nap után átvehető azon az adott vizsgahelyen, ahol a vizsgádat megszervezték."


Ez jó, mert a 30 nap már több mint 2 hete lejárt.

2010. máj. 19. 09:28
 8/11 A kérdező kommentje:
Kicsit elnéztem a naptárt :), de akkor is lejárt.
2010. máj. 19. 09:34
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Időközben én s írtam e-mailt. A központba is és a vizsgahelyre is, ahol vizsgáztam. A vizsgaközpontból nem válaszoltak, de a másik helyről nagyon hamar.

Azt írták, hogy már át lehet venni. El is mentem ma és el is hoztam.

Április 29-ei dátum van a bizonyítványon, úgyhogy lehet, hogy már rég óta át lehetett volna venni, csak valahogy elfelejtettek róla a telc.hu-n értesíteni.

2010. máj. 19. 15:34
 10/11 anonim válasza:
Én is kaptam tegnap emailt, és ma én is átvettem :)
2010. máj. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!