Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire éri meg az előrehozot...

Mennyire éri meg az előrehozott angol érettségi?

Figyelt kérdés
Most 9.-es vagyok és azon gondolkozom lekénne rakni előrehozottan de mennyire éri ez meg? Nyelv tudásilag közel középszinten állok nem sokára nyelvizsga (ősszel mivel nyáron még szeretném intenzivebben tanulni) a nyelvtani rész megy de a szóbelitől kicsit félek mert semmi önbizalmam...
2010. máj. 11. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

ha a nyelvvizsga sikerül, sztem próbáld meg. Én kémiából is (emelt) és angolból is (bár ez nyevvizsga volt, és ajándékba kaptam az érettségit)előrehozottat tettem. Így sokkal kevesebb maradt 12.re.

kérj tanácsot az angoltanárodtól is.

2010. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt hogy érted, hogy mennyire éri meg? Pénzt kapsz érte vagy mi?

Csak akkor menj neki, ha már elég mintafeladatot csináltál, elég rutint szereztél ahhoz, hogy biztosan jól sikerüljön. Javítani ugyanis az teljes érettségi megszerzéséig csak emelt szinten lehet. 10.-ben még nem szoktak előrehozottat tenni. Ne felejtsd el, hogy osztályozóvizsgát kell tenni az összes év anyagából, ami nehezebb is lehet, mint az érettségi. Szerintem is kérdezd meg a tanárodat.

De még a magyar nyelvtudásodon is van mit csiszolni: kéne egy n, le kéne tenni (nem rakni)3 szó, nyelvtudás egy szó, nemsokára egy szó, nyelvvizsga két v + még hét vessző.

2010. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!