Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bevállalnátok a nyelvvizsgát?

Bevállalnátok a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
2009.július óta járok tanfolyamokra.Álkezdő, középhaladó, majd 2 haladót végeztem el eddig, a záró vizsgáim mind 70% fölöttiek voltak. ECL középfokú angolra szeretnék menni.Jövő héten kezdek egy 5 hetes heti 3*4 órás intenzív nyelvvizsga felkészítőt. Ti bevállalnátok a júniusi nyelvvizsgát?
2010. máj. 11. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány szinttől ajánlják a nyelvvizsgát?

Én anno nem fejeztem be a nyelvsuliban az összes szintet, de az ECL-t letettem 82-83%-kal.

Te érzed, hogyan is állsz. Ha a magnó, levelezés + szóbeli megy akkor sima ügy lehet.

2010. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A nyelvvizsga felkészítő után ajánlják. Az írásbelitől nem félek, csak a szóbelitől. A magnó is megy, de attól tartok hogy "lefagyok" a tételnél. :-(

Te voltál már? Mik a tapasztalataid?

2010. máj. 11. 11:27
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja most látom voltál. :-)Szóval a tapasztalataid?
2010. máj. 11. 11:27
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy a középiskolás angol tanítás nálunk egy kalap sz. nem ért a 4 év alatt 5 tanárom volt, és azt is már 9 éve tanultam. Ezért kezdtem mindent előlről.
2010. máj. 11. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:

70%...

A nyelvvizsga 60% tól van meg.

Csinálj egy próbanyelvvizsgát, vedd meg a felkészítő könyvet és nézd meg milyen eredményed lesz. Ha nem éri el a 80-90%-ot, akkor nagyon rá kellene feküdnöd, hogy sikerüljön a vizsga.

2010. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. máj. 11. 12:19
 7/11 anonim ***** válasza:

1. vok:


Bocs Euro-t csináltam nem ECL-t, megnéztem most a bizonyítványon, :) régen volt már.

Amúgy a felkészítő előtt vagy, akkor minden nyelvtant megkaptál, nézd át őket + a leveleidet.

A szóbelitől sem kell félni annyira, csak merj beszélni, ha hibázol, nyugodtan javítsd ki magadat.

2010. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én áprilisban nyelvvizsgáztam, szakmait csináltam, de ez nem lényeg.. én is a szóbelitől paráztam a legjobban, ment a levél, szerettem a magnós feladatot, többnyire értettem a szövegértést is, csak a tételeket nehezen tanultam és még nehezebben mondtam fel..:S

És képzeld, nyelvvizsgán annyira jól ment a beszélgetés, hogy nem ismertem magamra :) :P :D

csacsogtam mindenről, ami eszembe jutott, úgy voltam vele, 20 percem van bizonyítani, és ment. Elsőre minden :)

te is csak higgy magadban, ha írásban ilyen jó vagy, szóban sem lehetsz rosszabb, sőt, ott nem is lehet észrevenni sok-sok apróságot.. :) kedvesek vizsgáztatók, majd meglátod, csak készülj fel rá alaposan, akkor nem érhet meglepi

2010. máj. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó! Nagyon rendi vagy, hogy leírtad a tapasztalataidat! Megpróbálom!

Szép napot neked!:-)

2010. máj. 11. 15:11
 10/11 anonim ***** válasza:
én egy tanfolyamra sem jártam, sulis oktatásban meg semmit sem kaptam meg a középiskolában, mégis letettem a nyelvvizsgát félévi netes angolulolvasgatás után..:)
2010. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!