Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kapok emelt angol érettségiért...

Kapok emelt angol érettségiért plusz pontot ha nem az a felvételi tárgyam?

Figyelt kérdés
Le szeretném tenni az angol emelt szintű érettségit, mert akkor az 40 pont lesz és nem 28 mint egy nyelvvizsga. de valahol olvastam hha nem az a felvételi tantárgyam (nekem matek,fizika) akk nem kapok 40 pontot. Ez tényleg így van?
2010. máj. 8. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyit kapsz érte, mint egy közép nyelvvizsgáért ha nem felvételi tárgyad. De nem 35 pont a közép nyelvvizsga?
2010. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

IGen, ez így van.

Ha matekkal és fizikával felvételizel, akkor nem kapsz az emeltért +40 pontot. Azonban ha van nyelvvizsgád, vagy az angol emelttel kiváltod a nyelvvizsgát akkor kapsz érte 28-at.

2010. máj. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 czibles ***** válasza:
35 pont jár a nyelvvizsgáért.
2010. máj. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Hát ez így szívás :S azt hittem h tök jó nem kell fizetni, külön szórakozni a nyelvvizsgával...de akkor így jártam.

Utolsó: 28 pontra módosult sajna....:(

2010. máj. 9. 13:33
 5/7 czibles ***** válasza:

"középfokú nyelvvizsgáért (B2) plusz 35,"


forrás: [link]


és érdemes megnézni, hogy mikor frissült a cikk. (2010.02.11)

nah már most azóta meg 100, hogy nem változott, ha meg változott is akkor szerepene ott. idén biztos, hogy 35 pontot fog érni.

2010. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Linkelheted itt a felvit, teljesen felesleges.

Az kérdésből és a kifejtésből kiderül, hogy nem idén érettségizik.

2011-től 35 helyett 28 lesz a középfokú nyelvvizsga...

2010. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most 10.-es vagyok :) szal tényleg a 28 pont vonatkozik rám. Az ideiek még 35 pontot kapnak.
2010. máj. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!