Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » BME vagy Euro nyelvvizsgát...

BME vagy Euro nyelvvizsgát ajánljátok inkább?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az eurót javaslom, mert könnyebb, ha egynyelvűt választod,akkor nincs fordítás, kicsit sok a feladat meg gyorsan kell dolgozni, de sztem meg lehet csinálni,én is arra készülök, és sztem egész korrekt, mindenféleképp beszédcentrikusabb mint a bme. Igaz hogy a bme híresebb, de sztem nehezebb is, mert én készültem arra is, és nekem nem igazán jött be, dehát embere válogatja.
2010. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Eurót csináltam, nem volt egyáltalán nehéz, és adott nemzetközileg meg államilag is elismert bizonyítványt, szóval jó. Bme ha jól tudom nehezebb, viszont olcsóbb (bár az Euro se veszélyes szerintem)
2010. máj. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is az Eurót ajánlom, a kettő közül ezt választottam.


Azért, mert választható, hogy egy- vagy kétnyelvű [ha nem vagy benne erős, spórolhatsz egy fordítási feladatot]. Illetve Headway-könyvekből tanultam: azt mondták, az jó alap az Euróhoz.

Persze egyik sem habostorta, készülni, gyakorolni kell. :)

2010. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Euro
2010. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én bme-t csináltam. nekem 90%os lett az írásbelim, könnyű volt. de ez a tudásodtól függ. origó a legnehezebb, aztán bme és telc v euro a legkönnyebb. bár annak is van buktatója. utóbbik inkább érettségiféle feladatok, válaszd ki abcd-ből stb. kicsit óvodás szint is, ha már a nyelvtudásod szeretnéd bebizonyítani 1 vizsgával, akkor bme-t ajánlom.
2010. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az Eurót elismerik külföldön is.


Én mindkettön voltam:

- a BME irásbeli kicsit könnyebb, de a szóbeli nagyon nehéz.

- Euro szóbeli nagyon nagyon könnyü, nekem az írásbeli nehezebb volt.

2010. máj. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!