Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Na, kinek h ment a német...

Na, kinek h ment a német érettségi?

Figyelt kérdés
Szerintem könnyű volt egyedűl a magnóhallgatásnál a 3. feladatot volt kegyetlen nehéz
2010. máj. 7. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a teremben hatalmas röhögést tört ki annál a résznél. Nem lehet hogy "halandzsa" volt benne?

Amúgy a többi részével nem volt gond.

2010. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is röhögtem ott kínomban:D Eleve mit keresett ott egy angol szöveg részlet?(sőt 2)xd
2010. máj. 7. 11:37
 3/10 anonim ***** válasza:

9 éve tanulok németet, de ez a feladatsor nagyon nehéznek tűnt nekem... :S a gyakorláson sokkal jobban ment, ez az egész...lehet, hogy ma rossz passzban voltam, de végig szinte csak tippeltem...

a magnós harmadikat, azt meg viccnek szánták szerintem...mindenki röhögött rajta, értjük mi a poént :P

2010. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem könnyű volt. Mert _én_ tudok németül.
2010. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én is 9 éve tanulok németet de télleg én is csak tippeltem , nagyon féel hogy mi lesz , nem értem az olvasottszöveg értésnél mér volt 4 feladat?? nem csak 3nak kellene lennie?? nekem még ami nehéz volt az a szövegbeillesztös a nyelvhelyességben meg tuti még valahol részpontokat vesztettem, a magnóról meg ne is beszéljünk szörnyű volt, én valami 45 napot értettem meg hogy a máésodik nevének az értelme az a wild, meg a tecknikával volt problémája de ennyivel kifujt a tudásom
2010. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
én 75 napot értettemxd de vmiért kijavítottam 65re de a többiek is 75t írtak meg vmi umweltschutz is volt benne
2010. máj. 7. 13:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt nehéz, összesen 6 hibám lesz benne. (No meg a levél, de az szerintem jól sikerült)
2010. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A magnóhallgatásos résznél a harmadik feladatból csak hármat tudtam .És ti a levélnél miket írtatok a szülinapról?A második levelet elrontottam,mert azt hittem pontlevonás jár ha többet írok mint 120 szó ezért pár mondatot kihúztam a végén.
2010. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
téll 75 pont volt nem to mért 45 öt irtam no de nekem 15 minusz pontom le sz plussz a levél de abból sztem minden jó mert jóról irtam de a nyelvhelyesség??? ugyérzem az is jó de tuti lesz pár kis hibám azért mennyit vonnak le???
2010. máj. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egy vagy két pontot
2010. máj. 10. 16:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!