Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nagyon sürgős! Ez mit jelent...

Nagyon sürgős! Ez mit jelent pontosan? Lent (én nem találtam sehol egy normális szótárt)

Figyelt kérdés
هشدار به دختران مجرد... به زودی دختران چینی با مهریه کم وارد کشور می شوند
2010. ápr. 28. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:

by webfordítás...a perzsa annyira nem megy nekem :d


Figyelmeztetés az egyetlen lánynak ... Soon Chinese lányok az országba való kicsi hozománnyal

2010. ápr. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ezt h kéne értelmeznem? :S
2010. ápr. 28. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:

google: Figyelem, hogy egyetlen lány ... Hamarosan a kínai lányok kis hozományát az országba


angolra


Warning to single girl ... Soon Chinese girls with small dowry into the country


szerintem hiányzik egy szó


Figyelmeztetés szingli lányoknak ...hamarosan ellepik az országot a kis hozománnyal rendelkező kínai lányok

2010. ápr. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én annyira nem bíznék a google fordításaiban, mert az ilyen jellegű nyelveknél elég gyakran ad ki helytelen fordításokat.

A mondatodat nem sikerült lefordítanom, habár én tanulok perzsául. De majd megpróbálok utánanézni.

2010. máj. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. máj. 5. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Hat nem tennem ra a nyakam, de valami figyelmeztetes lehet a hazasulni szandekozoknak/felesegeknek, hogy valami kis kinai lany kisebb mahr-ral kozeledik (a mahr az a penz, amit hazassag elott kernek)
2010. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!