Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Most mit csináljunk?

Most mit csináljunk?

Figyelt kérdés

8. évfolyamosak vagyunk és félévkor elment az angol tanárunk egy másik iskolába és helyette jött egy másik aki egyszerűen szörnyen tanít! Ááá.. ez így nem is egész pontos megfogalmazás.. nem is tanít! :S

A könyvön már rég túlhaladtunk (kb. egy hónapja) mikor mégcsak most kéne a végére érnünk és ilyen fénymásolatokatt hoz be amirre alig írunk és ha írunk nem tudjuk beírni a helyes válaszokat mert nem mondja el mégegyszer és nem várja meg míg leírjuk.

Múltkor írunk egy nagyon összetett és szörnyen nehéz dolgozatot. Még a szín 5-ös tanuló is nálunk csak 4-esre tudtam megírni! (pedig ő még angolversenyeket is megnyert stb..) 10 ember van a csoportban.. abból 6 (beleértve engem is) 2-esre írta, egy gyerek 1-esre, kettő 3-asra (az egyik megint egy színötös tanuló) és ugye egy gyerek 4-esre. És a legrosszabb az, hogy mióta bejött ez a új tanár mindenkinek romoltt az átlaga angolból a csoportunkban. Pedig a másik tanár se volt piskóta! De ő rendesen leadta az anyagot és a dolgozatra normálisan felkészültünk. Mikor elmondjuk neki, hogy nem igazán érezzük azt, hogy a mi hibánkból lett ilyen rossz a dolgozat akkor előjön azzal hogy majd közép iskolában meg a nyelvvizsgáknál ez meg az lesz és blablabla.. de odáig nem fogok eljutni ha ő nem tanít meg minket rendesen! Aztmondta, hogy 2 hét múlva megint írunk egy ilyen dolgozatot NÉGY ANYAGRÉSZBŐL! és hogy majd készülünk rá sokat.. kb. fél órát készültünk rá és abból senki nem értett semmit. Össze vissza magyarázott azt se tudtuk, hogy most a pAsszív szerkezetet mondja vagy az Aktívot és hogy milyen igeidőbe meg minden. Totál összevagyunk zavarodva! Itthon meg nem tudjuk megtanulni mert a könyvbe ez nincs benne füzetbe nem írunk és nem mindenkinek telik magántanárra.. Mit tegyünk?


2010. ápr. 25. 16:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lehet folyamatos jelen is:

I'm writing letters. Letters are being written.

2010. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kösz a "választ", de tudod én is használhatnék jelzőket rád mégsem teszem. Szóval engem te csak ne hülyézzél le. A szüleimről meg jólesz ha nem feltételezel ilyet. És amúgymeg persze te biztos jobban tudod mert te voltál ott. Azt nem mond nekem, hogyha egy gyerek első félévben 5-ös és évvégére éphogy kettes nem tanácsolják el mégis. Mert te biztos nagyon értesz hozzá. Rohadtul nem kell a véleményed meg a kritizálásod, mert nem érdekel. Amúgymeg a mai világban én már aztse tudom kiben bízzak meg és kiben ne, de azért eszem van és tudom mit kell és mit ne. És NEM KELL válaszolnod mert rohadtul nem érdekel a válaszod. Már megoldottuk a problémát.
2010. ápr. 27. 14:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!