Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyi idő, míg postázzák az...

Mennyi idő, míg postázzák az ECL nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

még februárban írtam meg az írásbelit, egy hónap volt míg kiderült, hogy sikerült és azóta várom.

felvételihez kéne, és gondolom, hogy ez csak megérkezik júli kilencedikéig - de épp tegnap voltam ugyanitt szóbelizni, amit úgy hirdettek, hogy ezt még kiküldik a felvételi határidő előtt.. ha ennyire döcögősen megy a postázás, lehet már későn volt ez a mai vizsga:(


2010. ápr. 18. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem postázzák. Neked kell bemenni érte a központba. Nekem is most lett meg az angol felsőfok (a CAE-s is meg ez is) és egyiket sem postázták.
2010. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi hogy reagáltál. Hogyan értesítettek, hogy lehet menni érte? És mennyi idő után?
2010. ápr. 18. 17:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyelvvizsgát nem fogják postázni, a bizonyítványt már igen.

Elvileg be is lehet menni személyesen, meg ki is postázhatják.

Küldhetsz majd felvis igazolási kérelmet is.

2010. ápr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem a bizonyítványt sem postázták, a megadott e-mail címre kaptam egy értesítést, hogy be kell menjek pestre érte ekkor és ekkor ilyen és ilyen időben vehetem át. Én pedig bementem, átvettem. Slusszpassz.
2010. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!