Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Irnátok nekem magyarul és...

Irnátok nekem magyarul és angolul néhány trágár szavat?

Figyelt kérdés
Hasznos lenne,mert az angolban ezek is használatosak,a szótárakban pedig ilyen maximum csak nagyon elenyésző számban található meg,pedig ilyeneket is érteni kell
2010. ápr. 17. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert az angolban nagyon elenyésző a káromkodások száma. Mindent a fuck-kal, a bitch-csel meg az ehhez hasonlókkal fejezel ki. Nem minden nyelv tud olyan változatosan káromkodni, mint a magyar :)

Ja, és szót. Először a tisztességes beszédet tanuld meg, aztán akarj csak káromkodni.

2010. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Tárogató Kiadónak van egy olyan könyve, hogy Angol Szleng Szótár. Nagyon hasznos, minden harmadik szó a testiségről és a testüket az út mellett áruló lányokról szól.

[link]

2010. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

fuck - for fuck's sake, fucking hell, fuck you, fuck sg up

bitch - bitching

wank, wanker

bollocks sg up

cocksucking, dicksucker (ide akartam írni, h ezek mit jelentenek, de fennakadt a trágárságszűrőn.:D)


Igaziból ezek bármiféle szövegkörnyezetben mást és mást jelenthetnek, és nincs pontos magyar megfelelőjük

2010. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!