Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolban milyen nehéz, meddig...

Angolban milyen nehéz, meddig tart a középfokra eljutni? És milyen módszerrel kezdjem el tanulni?

Figyelt kérdés

Nem tudok angolul, iskolában nagyon lemaradtam.


Szeretnék megtanulni angolul (főleg olvasás-írás) de nem tudom hogyan is kellene. Tippek?


2016. júl. 14. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer az, hogyha olvasol. De nem ilyen unalmas, száraz témákat. Én például fanfictionokat olvastam. Keress te is olyat, ami érdekel. Ha valamit nem értesz, nem kell mindjárt fordító, haladj tovább és észre fogod venni, hogy egy összeálló szöveg vesz körül, utána pedig nem is fog érdekelni, hogy érted e az adott szót vagy nem. Kivéve persze, hogyha egy kulcsszóról van szó. Hallgass angol zenét (feliratosat).
2016. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!