Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az angolnál KÖNNYEBB vagy...

Az angolnál KÖNNYEBB vagy NEHEZEBB a norvég nyelv?

Figyelt kérdés

Mára már elég jól megy az angol nyelv

Most jön a nyári szünet és nem szeretném a TVt bambulva eltölteni

Szeretném valami hasznossal eltölteni, ezért arra gondoltam belekezdek a norvég nyelvbe

Mi a véleményetek róla? Nehezebb vagy könnyebb az angolnál?



2016. máj. 31. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehezebb. Egy ismerősöm ezt a nyelvet tanulta az egyetemen, és kibukott onnan, abbahagyta.
2016. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem könnyű a norvégot tanulni.

Relatív kinek melyik könnyebb, én angol után tanultam kb. középfokig szerintem nagyjából egy nehézségűek. De szerintem az angol nagyon könnyű míg más szerint nem, de ha boldogulsz az angollal akkor nem egy nagy kihívás.

2016. jún. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Az angol középszintig kifejezetten egyszerű. A norvég sem olyan nehéz, nekem az is gyorsan ment, bár én németül is beszélek, az nag segítség mellé.
2016. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!