Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2 pont kellene, hogy meglegyen...

2 pont kellene, hogy meglegyen a laborom Origo nyelvvizsgán. Érdemes felülvizsgálati kérelmet benyújtanom? Valakinek már sikerült így elintéznie?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg. A múltkor nekem is 2 pont kellett, de azért, mert nem lett meg, mert a magnó nem volt meg a minimális 8 pont (40 %) csak 6, s így hiába lett 60%-os a vizsgám, nem lett meg.
2010. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok: Az lemaradt, hogy én nem is próbáltam felülvizsgáltatni, de szerintem egy próbát megér!
2010. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nálam is pont ez a helyzet :S

Holnap bemegyek megnézni, hogy hol találhatok még pontokat...

2010. ápr. 1. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

A Rigó utca ritkán add meg pontokat, szerintem nem mész vele sokra (ha meg pont azért nem sikerült mint az első hozzászólóna, tehát meg volt a 60% csak egy helyen nem volt meg a 40% ez esetben fölösleges mivel ez EU-s szabvány).


Anno nekem angolból kellett volna pont de a nővérem mondta, hogy ne vizsgáltassam felül mert a Rigó utca úgyse add meg pontokat. Másodjára meg átmentem. Legközelebb jobban sikerül, (egyébként se kötnék bele a szóbelisbe, mert még a végén nagyon "szabályosak" lesznek és még vesztel is pontot, mivel ilyen már volt a Rigóba :S).

2010. ápr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Tényleg nagyon szigorú a Rigó utca, de szerintem felesleges felutazni Pestre, hogy megtekintsd a dolgozatot, mert te úgysem tudod bebizonyítani, hogy ott pedig van pont. Viszont fellebbezést nyújthatsz be, mert annak idején a barátnőimnek is egy-két pontot megadtak amikor középfokún voltak, de csak mert tényleg jól szerepeltek egyébként. (ilyenekre hivatkoztak, hogy betegek voltak, s így nem tudtak kellően koncentrálni a magnóra, valaki orrot fújt, a magnó közben.)

A fellebbezéssel nem vesztesz, ha egyébként mindenből megvan a 60 körüli százalék, csak ez az egy-két pont kell.


Én is gondoltam, hogy fellebbezek, de nekem nem adnák meg, mert ahhoz keveset teljesítettem a magnón.

2010. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Készülj fel újra és menj el még egyszer a szóbelire

Gyakorold addig a hallásértést

2015. máj. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!