Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » NÉMET! Hol lehet emelt szintű...

NÉMET! Hol lehet emelt szintű érettségi tételeket találni? Esetleg nincsenek valakinek kidolgozva?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
emelt szintű érettségire megadott tételek nincsenek, témakörök léteznek, amit az OM honlapján megtalálsz. De ezek eléggé nagy témák, sok mindent felölelnek. Gyakorláshoz én tudom ajánlani az Abitraining Oberstufe c. remek kiadványt, mi ezt használtuk érettségi évében, nagyon jó volt! Amúgy kidolgozni nincs értelme a témákat, mert gyakorlatilag bármit kérdezhetnek azon a témán belül...
2010. ápr. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. ápr. 3. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
én is németből érettségiztem, igaz csak középfokon, de volt egy osztálytársam aki felsőfokúzott. az Om honlapján vannak témák, de azok szerintem nagyon sokat foglalnak össze. Próbáld meg előkeríteni a Lázár-Pantó Készüljünk az új érettségire Német feladatsorok című könyvet, az van emelt szintben is.
2010. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!