Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Adnak részbizonyítványt a...

Adnak részbizonyítványt a Rigó utcai nyelvvizsgánál?

Figyelt kérdés

Ha például írásbeli megvan és szóbeli nincs, akkor kiküldik az írásbeli bizonyítványát és ha letettem a szóbelit, akkor azt is és lesz 2 részbizonyítványom? Ha pedig így van, akkor lehetséges őket egyesíteni, hogy egy bizonyítvány formájában legyen?

A válaszokat előre is köszönöm!


2010. márc. 31. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen, akkor 2 részbizonyítványod lesz. de hogy lehet e egyesíteni, azt nem tudom.
2010. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2010. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem tudom minek egyesíteni? Ha külön is vannak akkor is C-t érnek csak nem komplex (ami azt jelentené, hogy mindkettőt megcsináltad, de ha mind2 meg van akkor megcsináltad nem? O.o). Nekem angol felső C-m van KÜLÖN, A és B, még soha sehol, senki nem mondta, hogy ez nem C. Nővéremnek is külön vannak (angol, német) és mindenhol C-nek számít.


Valaki mondja el mi értelme egyesíteni?


Egyébként meg megéri külön befizetni őket mert különben ha csak az egyik sikerül benne marad, hogy a másikon meghúztak (viszont ha egyszerre csak 1-re mész akkor a másik felét kihúzzák :D)

2010. ápr. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ha jelentkezek egy komplett nyelvvizsgára (origo), akkor ha az egyik sikerül, akkor a másiknál ott lesz, h bukta? Vagyis ha sikerül utána leraknom a másik felét akkor is látszani fog, hogy egyszer már megbuktam?

Viszont ha egyesítem, akkor kapok egy komplex nyelvvizsgát, amiben mindkét részén átmentem és nem látszik, hogy megbuktam?

Kérlek segítsetek, mert nagyon belezavarodtam ebbe és lassan jelentkezni kell a vizsgára.

Előre is köszönöm!

2010. ápr. 14. 11:17
 5/11 anonim válasza:

A barátnőim is voltak már ott, és ők nem javasolták, amikor én akartam menni... És az angol tanfolyamon a tanárom azt mondta, hogy oda ne menjünk, mert 1. csak Mo-n fogadják el, 2. sokan megbuknak rajta (volt, hogy anyanyelvű diák is...:S)


Tudom, hogy nem vág a témába, de gondoltam leírom.

2010. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha jelentkezek egy komplett nyelvvizsgára (origo), akkor ha az egyik sikerül, akkor a másiknál ott lesz, h bukta? "


Igen, életed végéig minden hibádat nyilvántartják. Például egy ismerősömet azért nem vették fel egy céghez dolgozni, mert 16 évesen hangosan szellentett egy parkban, és a Központi Adatbankban megvolt a felvétel.


Szóval komolyra fordítva, túl sokat parázol. Az ég világon soha senkit nem fog érdekelni, hogy hány %, és hogy együtt vagy külön raktad le. Ezen kívül a bizonyítványban (vagy a jogosítványban, vagy az egyetemi diplomában) rohadul nem szerepel az, hogy hányszor próbálkoztál, hány évig tanultad stb. A nyelvvizsga bizonyítványban ma már a pontos % sem szerepel, csak az, hogy megvan és kész. Olyan bizonyítványt, hogy "nincs meg", nem adnak ki, meg olyat se, hogy "félig van meg". Kiadják azt a felét, ami megvan, és kész.


Szóval ne görcsölj, hanem menj komplexre, és ha az egyik fele nem sikerül, attól a másikról még kapsz papírt. Az egyesítésen se görcsölj, mert az se érdekel senkit, hogy hány darabban van meg a vizsgád.

2010. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igazából, az esztétika miatt szeretném egyesíteni. Mert odaadok valahol 2 db nyelvvizsga papír, egyiken ugye át van húzva a fele, mert csak a másikat csináltam a másikon, pedig oda van írva, hogy megbuktam az nem túl jó nekem. Amúgy nem azon görcsölök, hogy átmegyek-e, hanem hogy ne ilyen hülyén nézzen ki, de lehet, hogy ez csak az én személyes hülyeségem :D

A középfokom elsőre sikerült, ott nem volt ilyen probléma. De itt úgy érzem nem lesz meg mindkettő.

2010. ápr. 14. 12:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Nincs odaírva, hogy megbuktál.


A régi bizonyítványban simán ki van húzva a szóbeliben az írásbeli, az írásbeliben a szóbeli. Nincs odaírva, hogy megbuktam vagy csak külön tettem.

2010. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja, az új most nincs előttem, de abban talán nincs is, csak az, hogy melyik fele van meg.
2010. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. ápr. 14. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!