Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel a nyelvvi...

Hogyan készüljek fel a nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

A Pikman alapfokú nyelvvizsgára kéne készülnöm, ami májusban lesz (18-án)... sulival csináljuk. Tudom sokat nem ér az alapfokú, de a felvételihez jól mutatna, az biztos...

most gőzerővel tanulom a szavakat, átnézem a szabályokat, de örülnék, aki elmondaná a tapasztalatait, vagy adna tanácsot...


elolvastam az ilyesmi kérdéseket, de azért lehet, hogy vannak új ötletek, meg én alapfokúra meek nem közép/ emelt szintűre :D


amúgy nézek angol filmeket magyar felirattal (+interjúkat youtube-on), magolom a szavakat... :S van angol tanárom, sulival heti öt órában angolozunk... és van a head way könyv+ mf. amit anya kapott, de nem csinálta meg... :S:S:S, abból is szoktam gyakorolni... egyéb ötletek, tanácsok?


2010. márc. 20. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem Pikman, hanem Pitman. És szerintem nem is akkreditált, tehát végképp semmit se ér, csak kihúz a zsebetekből egy csomó pénzt. Milyen felvételihez mutatna? Még csak 7.-es vagy? De a középiskolákat se érdekli. Amúgy meg menj fel a honlapjukra és nézd meg a követelményeket és a mintafeladatokat.
2010. márc. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aha, télleg "t"... bocsi... hát... nem tom mondjuk én is hallottam olyat, h most egy darabig nem ér semmit se :S amúgy haátmeek akkor 8 000 helyett "csak" 4 000, mert a suli kifizeti... de ha nem sulival mennék 16 000 lenne kb. azt mondta a tanár..
2010. márc. 20. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az alapfokú semmit sem ér! Se középiskolában, se főiskolában, egyetemen meg pláne nem. Inkább szedd össze magad és tedd le középiskola alatt a középfokút! Spórólsz vele mert azt majd úgy is le kell, az alapfokú pedig sehova nem kell, csak pénzkidobás.
2010. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem ez érdekel! és nem is ez volt a kérdés!!! miért nem lehet arra válaszolni, amit kérdez az ember?! tudtam, hoyg ez lesz, még oda is írtam!!!
2010. márc. 20. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
pedig igaza van...
2010. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!