Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki aki jó angolból le...

Anett534 kérdése:

Valaki aki jó angolból le ellenőrzi nekem?

Figyelt kérdés

Szia Anna!

Köszönöm leveled! Nagyon fárasztó volt az út de éppen éps egészségesen megérkeztem.A repülőn csak keveset tudtam aludni 1-2órát mert ideges voltam az utazás miatt,mert soha nem ültem még repülőn.Amikor megérkeztem a barátaim és a családom már a repülőtéren vártak.Nagyon örültem nekik és ők is nagyon örültek nekem.Az egyetem nagyon jó , vannak új barátaim és nagyon kedvesek. A diákélet nem is olyan unalmas mint amilyennek gondoltam. Hiányoztok alig várom, hogy újra láthassalak titeket.Vigyázzatok magatokra.Puszi Anna!


Hi Anna!

Thanks for you letter.It was very tiring the road but safe and sound I arrived.On the plane just I sleeped a little known about an hour ot two because I was nevous abou for travel because I was never sitting on the plane. When I arrived at my friends and my family I was waiting on the airport. I was very happy for them and they were very happy for me. The university very good tehre are new friends and very nice to my friends.The student life is not borring as I thoought. Imiss you waiting to see you again

Take care!

Puszi Anne!



2015. okt. 30. 16:54
 1/5 anonim válasza:

Ezt Google fordítóval csináltad? Pl: A repülőn csak keveset tudtam aludni = On the plane I just slept only an hour or two.

És még rengeteg hiba van benne ezen kívül.

2015. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Mivel azt látja itt a gyakorin, hogy "csináld meg és mi kijavítjuk", így ogen, megcsinálja fordítóval és várja, hogy tulajdonképpen megírjuk helyette.
2015. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hi Anna,

Thanks for you letter. The road was very tiring but I arrived safe and sound. I could sleep just an hour or two on the plane because I was nervous about the travel because I had never flown on a plane before. When I arrived my friends and my family were already waiting for me at the airport. I was very happy about them and they were very happy about me too. The university is very good. There are new friends and they are very nice. Student life is not as boring as I thought to be. I miss you a lot and I am waiting to see you again

Take care.


xoxo

Anne

2015. okt. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából. Persze azért még ezen is kellene csiszolni.
2015. okt. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2015. okt. 30. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!