Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvvizsga az ECL?

Milyen nyelvvizsga az ECL?

Figyelt kérdés

a pontszámításba ez lenne az utolsó nyelvvizsga amit beszámítanak.Holnap van a határideje h leadjam a jelentkezést...és nagyon megköszönném ha vki leírná,h neki h sikerült hol vol nyelvvizsgázni meg ilyesmi...

olvasok itt jót is rosszat is és nem tudom eldönteni,h beadjam e még erre...BME-sre adtam be és az éredekelne h ahhoz képest v egy Euro-s nyelvvizsgához képest mennyire nehét...?az írásbeli rész érdekelne


2010. márc. 17. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne higgy senkinek, mert ezt nem lehet megmondani! Keress és oldj meg próbafeladatokat és amelyik a legszimpibb

arra menj!

Sok sikert!

2010. márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az ecl honlapján fentvan minden, de amugy én is áprilisban megyek sztem elég korrekt nem kell benne fordítani egy szövegértés szerű van ilyen párosítós meg két levél vagy fogalmazás és ennyi az írásbeli a szóbeli meg páros, na meg a magnó azt hallottam h nehéz, dehát sztem mindegyik nyelvvizsga nehéz, és tanulni kell rá, én ajánlanám nekem nem tűnik annyira vészesnek, egyik haver volt bme-n vagy 4x sose sikerült neki a fordítás miatt, ez meg rögtön, szal ezért bátorodtam fel én is. Ja amugy meg énis holnap fogok rá jelentkezni.
2010. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!