Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Visszakapom a nyelvvizsgadíjam?

Visszakapom a nyelvvizsgadíjam?

Figyelt kérdés

Röviden........januárban vizsgáztam BME-n és először nem sikerült. Februárban fellebbeztem. Közben a Telc-re befizettem a busás vizsgadíjamat. De ma jött a levél a BME-től, hogy mégis sikerült és lesz nyelvvizsga bizonyítványom. A telc-en pedig 03.13-án lenne a nyelvvizsga. Van esélyem a pénzem visszakapni? Már írtam nekik. Hívni is hívtam őket,de nem veszik fel.

Valaki volt már így mint én?


2010. márc. 10. 11:03
 1/5 anonim válasza:
sajnos nem nagyon szokták visszaadni a vizsgadíjat, nem kötelesek, ha nem muszáj akkor nem is adják vissza.
2010. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van valami kezelési díj, ami 10ezer FT. A többit visszakapod.
2010. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Március 1. volt a vizsgavisszamondási határidő. Az, hogy közben sikerült egy nyelvvizsgád, csak akkor számít, ha nálun csináltad azt is. Ahhoz nekik semmi közük, hogy máshol mégiscsak levizsgáztál.


Szerintem próbált meg azért visszakérni a 10 ezerrel csökkentett vizsgadíjt, hátha... A telefont meg fölveszik, én a napokban beszéltem velük. Délután van ügyfélfogadás.

2010. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Visszakapom a pénzem, igaz 10.000 Ft-tal kevesebbet.

Ja csak az e-mailre válaszoltak.

A telefont nem vették fel -:)!

2010. márc. 10. 17:21
 5/5 anonim ***** válasza:

OK, örülök, hogy megoldódott! :)


Drukkolj, hogy nekem is sikerüljön, én szombaton vizsgázom! Nagyon izgulok már!

2010. márc. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!