Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet megtanulni...

Hogyan lehet megtanulni gyorsan angolul?

Figyelt kérdés
Én alapfokon szeretnék angolul beszélni. Eddig németül tanultam de valahogy nem megy már 6 éve tanulom az első 2-3 évben ment de most már egyátalán nem megy az egész. Bárhogy próbálom nem megy. Angol zenéket szoktam hallgatni és énekelni így a kiejtésem egész jó. Pár dolgot már meg értek tudok számolni meg pár szót és már egy rövidebb mondtatot is képes vagyok elmondani de ennyi. Szeretnék átiratkozni tovább tanulásnál angolra de addig megszeretnék tanulni jól angolul. Most elvileg egy hétre megyek majd külföldre barátnömhez aki magyar. Ott kint is tanulni fogom és elv. hamar meg is lehet. De azért pár tippet szeretnék kérni hogy gyorsabban tudjam tanulni mert már nem sokára felvézeli.... Elöre is köszi

#angol #nyelvtanulás gyorsan
2015. júl. 31. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem kisebb koromban a játékok, filmek, sorozatok tanítottak meg angolul.
2015. júl. 31. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ismerős most tette le a középfokú nyelvvizsgát és azt mondta sok múlik a jó tanáron. A lényeg,hogy értse mi a cél és ne csak úgy ellegyünk módira tanítson. Mert van aki csak szépen elkéri a pénzt és alig haladsz vele..
2015. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Youtube videók, játékok, sorozatok. De leginkább a youtube. Rövid videók, amiknek története is van (tehát nem csak egy asztalnál beszélgetnek) és ha találtál valamilyen sorozatot, csatornát ami tetszik nézd meg azokat a videókat többször is ami tetszik. rengeteg kifejezés, szófordulat, szó ragad az emberre így, a nyeltvtanaban érezni fogod, hogy melyik megoldás "hangzik jól". A játékokból is rengeteg szót lehet tanulni. Engem ez elvitt egy erős középfokig, picit rágyúrtam (azt már tanári segítséggel) és úgy meg lett a felső. Mindezt kb nulláról, vagy legalábbis a teljes káoszból 3 év alatt.
2015. júl. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyelvi környezetben, pl kimész Angliába.
2015. júl. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos tanácsokat mától elkezdem keménxen tanulni és mivel én hamar megtudok tanulni bármit (kivéve német) ezért remélem már 8. félévre már menni fog.
2015. júl. 31. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be néhány könyvet, pl. 1000 Questione 1000 Answers, Kis angol nylevtan, stb
2015. júl. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!