Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára milyen színű...

Nyelvvizsgára milyen színű ingben menjek?

Figyelt kérdés
21 éves,vörös hajú lány vagyok. Van egy szép rózsaszín,mondhatnám pink ingem,egy szürkéskék,egy fehér, és egy nagyon halvány rózsaszín. Vegyek fel a tetejére blézerkabátot?
2010. márc. 1. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a klasszikus fekete-fehér mindig jó.

Én a fehér ing és blézerkabátra szavazok. :))

2010. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem túl komoly a fekete-fehér? Többen megyünk,a többiek viszont szinte ki sem akarnak öltözni, ezért kérdéses,hogy én miben menjek? Nem szeretnék sem túl,sem alulöltözni.
2010. márc. 1. 15:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell fekete-fehérben menni, nem a ruha színét nézik, csak hogy elegáns legyen. Én a szürkéskékre szavazok, (a rózsaszín nem tudom hogy megy a vörös hajhoz, de mondjuk ez nem nyelvtanulási szempont, hanem az én magánvéleményem.)Blézert akkor vegyél, ha kell még rád egy réteg, de ne sülj meg.
2010. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor novemberben voltam nyelvvizsgázni én kiöltöztem. Az írásbelin és a szóbelin rajtam kívül egyetlen ember tett ugyanígy. Ergo szinte mindegy mit veszel fel, ennek ellenére én is a fekete-fehér klasszikusra szavaznék.
2010. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor a rózsaszínre semmiképp sem szavaztok? Pedig szerintem az sem lenne rossz választás az én szempontomból. Hát,még van 3 napom eldönteni,hogy melyiket választom majd. Drukkoljatok a vizsgához!
2010. márc. 1. 20:49
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Végülis valóban, csak az a lényeg, hogy elegáns legyél, és ne légy rikító narancsban lehetőleg! :))

NAGYON DRUKKOLOOOOK! :DD

2010. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
a vöröshajú, fehérbőrű embereket nagyon sápasztja a fehér szín.
2010. márc. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A hajam vörös,de nem eredeti,inkább az a rubinvörös szín,a szemem kék,és tényleg elég halvány bőrű vagyok,de némi sminkkel egyensúlyozni szoktam. Amúgy azt mondják jól áll ez a színű haj nekem. Kicsit félek tőle,hogy a fehér túl komoly lenne, a szürke túl slankító a rózsaszín pedig túl kihívó. Vagy nem?
2010. márc. 3. 14:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem divatbemutatóra mentek. :)

Legyél elegáns és kész. Én is megyek jövőhét szombaton, valószínűleg öltönyben...

2010. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 czibles ***** válasza:

írásbelire én ugyan úgy mentem, mintha suliba mennék.

szóbelire felvetem egy kockás inget.

2010. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!