Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná ezt nekem valaki?...

Lefordítaná ezt nekem valaki? Sűrgős!

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 17:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Canada is the second largest country in the world. With an area of 9,976,158 square kilometers, it is almost as big as the whole of Europe. However, it has a population of only 27 million people. This is less than half population of Britain.

Most of Canada's people are the descendants Europe immigrants: 45% from Britain and Ireland, 29% from France and 6% from Germany. Today a lot of immigrants come from Asia. Vancouver, on the west coast of Canada, has a large Asian population.

The original inhabitants of Canada were the Inuit (or Eskimos) and Indians, but today they are only 4% of the population. Most of them live in the north of Canada.

In winter Canada is very cold and it has a lot of snow. Skiing, skating and ice hockey are all very popular.

Britain and France fought over Canada for nearly two hundred years. Finally in 1763 Britain took control. Canada is now an independent country, but the British Queen is still the head of state. Most of the population speak Enlish, but about 6 million Canadians speak French as their first language. Most of the French speakers live in the province of Quebec. In fact, Montreal, in Quabec, has more French speakers than any other city in the world except Paris.

This is the CN Tower in Toronto. Toronto is the the largest city in Canada. Montreal is the second largest city. But neither is the second largest city. The capital is Ottawa.

2010. febr. 24. 17:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Kanadában, az ország...az legnagyobb országban, a harmadik a ..kanadai harmadik legnagyobb országterületen a .... áhh, menj fordító irodához, 2.000. Ft.-ért megcsinálják ezt a szöveget!
2010. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

De csak mert magamnak teszek jót vele:


Kanada a második legnagyobb ország a világon. A 9,976,158 km2-ével majdnem akkora, mint egész Európa. De a népessége csak 27 millió. Ez kevesebb, mint Britannia népességének a fele.

A legtöbb kanadai ember európából bevándorlók leszármazottjai: 45% from Britanniából és Írországból, 29% Franciaországból és 6% Németországból. Ma sok bevándorló jön Ázsiából. Vancouverben, Kanada nyugati partján, óriási az ázsiai népesség.

Kanada eredeti lakosai (őslakosai) az inuitok voltak (vagy eszkimók) és indiánok, de ők ma a népességnek csak a 4%-a. Legtöbbjük Kanada északi részén él.

A tél Kanadában nagyon hideg és sok a hó. A síelés, korcsolya és a jéghockey mind nagyon népszerűek.

Britannia és Franciaország majd 200 évig harcoltak Kanadáért. Végül 1763-ban Britannia vette át a vezetést. Kanada most egy független ország, de még mindig a brit királynő az állam feje. A népesség nagy része angolul beszél, de körülbelül 6 millió kanadai anyanyelvként beszéli a franciát. A legtöbb franciául beszélő Quebec provinciában él. Valójában Montrealban -Quebec-, több franciául beszélő ember van, mint a világ bármely másik városában, Párizst kivéve.


Valójában nagyon könnyű szöveg, lerí, hogy csak lustaságból írtad ki. Nem ba, tudjuk, hogy sürgős, de szemetet szedni is az. ;)

This is the CN Tower in Toronto. Toronto is the the largest city in Canada. Montreal is the second largest city. But neither is the second largest city. The capital is Ottawa.

2010. febr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vége lemaradozott...


Ez a CN Tower Torontoban. Toronto a legnagyobb város Kanadában. Montreal a második legnagyobb város. De egyik sem a második legnagyobb város. A főváros Ottawa.

MIVAN???!! ...

(mert szeretem Kanadát, te meg lusta vagy.)

2010. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. :)Én is lefordítottam,hasonló lett.Aztán a biztonság kedvéért beírtam a webforditas.hu-ra is,hát az eredmény....elég elkeserítő volt,úgyhogy gondoltam leírom ide is.

Azért tettem hozzá,hogy sűrgős,mert holnapra kell.(angol házi,7. osztályos vagyok)

Jah és rájöttem,hogy nem szabad megbízni a webfordítóban.

2010. febr. 24. 18:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Szívesen.

Abban sose... szánalmasan fordít. És aki egy kicsit sem ért az angolhoz, az megbízik benne, pedig nem kéne.

2010. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!