Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell angolul kimondani,...

Hogy kell angolul kimondani, hogy mi az e-mail címem?

Figyelt kérdés
Próbáltam neten keresni valami videót amiben a végén elmondja,de még nem találtam.
2015. máj. 5. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

What's your e-mail address?

Vacc jór ímél adressz?

2015. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egészen erre gondoltam,csak hülyén raktam fel a kérdést. Erre gondoltam: my e-mail adress is asdfgh@gmail.com ---> szóval magát a címet hogy kell kiejteni?
2015. máj. 5. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
asddfgh [at] gmail [dot] com
2015. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ejeszdiefdzsiejcs et dzsimejl dot com
2015. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ahogy elobb irtak; lebetuzod a kukac elottit, pl. dzsej-ej-en-szi-esz-aj (jancsi), a kukacot ugy ejted, hogy "et" utana a mail szolgaltatot mar nem kell betuzni, hacsak nem valami noname magyar ize, de gmail, yahoo, hotmail, azt siman kiejted mert mindenki ismeri (dzsimel, jahuu, hotmel) es utana "dotkom" (.com)
2015. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!