Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet angol emelten...

Hogyan lehet angol emelten 90%-ot szerezni? Konkrét tippeket kérni, ha lehet.

Figyelt kérdés

Csináltam korábbi érettségiket,és összességében véve 70% és 80% között volt,vagy valahogy így.Most írok egy példát:volt,amikor a szövegértés 80% lett,a nyelvhelyesség 76 (azt hiszem ennyi) és a magnó meg 87%.De összességében véve nem lett még meg a 80% sem,hanem 70 valamennyi.

Tudom,hogy a szóbelivel is javíthatok rajta,de nyugodtabb lennék egy jó írásbelivel.

Minimum 80%ot szeretnék,de a 90%et azért írtam,mert a 80% az vagy lesz,vagy nem lesz..de ha meg a 90%ra készülök,akkor ha nem is lesz 90%,de 80% valószínúleg lesz.És szeretnék biztosra menni.

Amennyire észrevettem,nem is folyton egy feladatban vannak a hibáim,hanem pl. egyszer a szövegértés volt jobb,másszor a nyelvhelyesség.Utóbbin belül is,hol az egyik feladat,hol a másik.Például egyik alkalommal a karikázós lett 10/6,másszor meg a szóképzés.(A többi feladatban viszont 1-2 hiba volt csak)

A magnó mostanában meglepően jó,mert pl. a múltkor 85% lett,előtte meg 87%.


Nem tudom értitek-e mit akarok mondani,ezeket azért írtam,hogy lássátok hogy állok.Annak örülnék a legjobban ,ha írnátok konkrét tippeket,amiket lehet akár 10%-ot is javítani.És,mivel tényleg mikor mi sikerült jobban vagy rosszabbul,ezért valami olyan módszer kellene leginkább ami fejleszt egyszerre mindent:nyelvtant is,szókincset is..


Még arra is gondoltam,hogy megnézem mik a hiábim,viszont szerintem egyedül kell majd megnéznem,tanár nélkül..úghyogy ezt a módszert még zárjuk ki inkább..Főleg olyat írjatok légyszíves,amivel egyedül tudok fejlődni.Tudom,hogy már csak 1 hetem van,de elég sokat angolozok már egy ideje,és mindent megcsinálnék,csak sikerüljön.


2015. máj. 1. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A hibákat ki kell gyűjteni és újraírni.
2015. máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. máj. 1. 21:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!