Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány éves kortól lehet nyelviz...

Hány éves kortól lehet nyelvizsgázni angol nyelvel?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Valahol azt hallottam lelhet tenni 12 éves kortól ez igaz ?
2010. febr. 18. 10:31
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pedig a mai világban sok olyan van akinek nincs meg rá a lehetősége...
2010. febr. 18. 21:01
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Az irigységet arra értettem, hogy ő az angolt már 13 évesen tudja annyira, hogy középfokúzzon ( legalábbis én ezt feltételeztem, bár most hogy belegondolok, lehet hogy alapfok...) ami lehetővé teszi számára hogy más nyelvekkel foglalkozzon többet, több nyelvet megtanuljon, stb. Meg..hányan vannak, akik felnőtt fejjel is szenvednek a nyelvtanulással. És akkor itt leoltják mert gyakorikérdésekre, 13 évesen nem tökéletes helyesírással írt, ugyanmár...
2010. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezekben lehet valami, sokan tényleg nem beszélnek nyelveket, főleg Magyarországon. Akkor visszavontam mindent, bár én igazából nem írtam semmit a helyesírásáról.
2010. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sokaknak nincs rá lehetősége? Ez hülyeség, középiskoláig mindenki tanul heti sok órában nyelveket, maximum hülyék hozzá.


Sok sikert a vizsgádhoz!

2010. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
pontosan akkor nyelvizsgázhatsz amelyik évben betöltöd a 14. életévedet onan tol vizsga képes vagy... :-)
2010. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!