Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú angol nyelvvizsgához...

Alapfokú angol nyelvvizsgához milyen ismeretekre van szükség?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy milyen igeidők, szókincs és ilyesik. Milyen témakörök vannak? Mit kell tudni róla úgy általában?

16 éves lány vagyok, 11.éve tanulok angolt, de nem haladó szintem. Jelenleg az iskolában a New English File-ból tanulunk. El akarok járni magán tanárhoz, a szomszédban van is egy, majd beszélek vele. Csak az érdekelme ugye hogy mikre számíthatok, van-e egyáltalán értelme?

Előre is köszönöm. (ha linkeket is tudtok írni, megköszönném, csak nekem nem sok idő van böngészni...holnap 2 tz és 3 egész órás felelés...)

Köszönöm!


2010. febr. 15. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az adott nyelvvizsga központ honlapját. Egyértelműen le szokták írni, hogy mit várnak el.
2010. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nen tudom hogy milyen vizsgaközponttal vizsgágnék, mert nem sulikereten belül vizsgáznék.Hanem magántanárhoz akarok járni.Zalaegerszegen milyen lehetőségek vannak vizsgázni?
2010. febr. 15. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenesetre ne aszerint válassz, hogy mi van Zalaegerszegen, hanem hogy neked melyik a szimpatikus, legfőképpen, hogy egynyelvű vagy kétnyelvű.

[link]

Itt vizsgabemutatások és linkek is vannak az adott vizsgahonlapra. Alapfokon a nyelvtan nem fontos, általános témák és szövegértés. A New English File jó, melyik szint?

2010. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen szint, de kék színű:) Köszönöm a segítséget.
2010. febr. 15. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:
A kék a pre-intermediate, annak a teljes tudása már elég lehet az alapfokúhoz. Itt van még egy link a nyelvvizsgákról. [link]
2010. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!