Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hova menjek angol középfokú...

Hova menjek angol középfokú nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés
Olyan kéne, ami viszonylag könnyű és jövőre is elfogadják. Valamikor nyár végén, vagy ősszel akarok menni.
2010. febr. 12. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:

mivel lehet olyat is csinálni, hogy szóbelit egyik helyen, írásbelit másik helyen, így szóbelizni az origo a legjobb. Mindenki fél az origo-tól, de azt mondják ott azért jó a szóbeli, mert egyedül vizsgázol (más vizsgán meg partnerrel, ami elsülhet jól is, rosszul is).

amúgy meg telc a legkönnyebb. Talán lehet párosítani origo szóbelit telc írásbelivel.

De igazából annyi féle nyelvvizsga van, döntsd el miben vagy jó vesd össze azzal, amilyen típusú feladatokat kínálnak a nyelvvizsgák, és dönts aszerint.

2010. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szövegértésben jó vagyok, a nyelvtanban nem annyira, a magnósat meg valahogy ki szeretném hagyni. Ezek alapján mit ajánlotok?
2010. febr. 12. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Pannonon voltam, és szerintem egész jó volt. Nem annyira nyelvtanos, inkább az a fontos, hogy használni tudd a nyelvet. 2 fordítás (angol-magyar, magyar-angol) 1 levél, meg egy fogalmazás, meg egy kis szövegkiegészítés.

Szóbelin beszélgetés a vizsgáztatóval, egy képleírás, egy szituáció, és egy szóbeli fordítás (legalábbis a tartalmát el kell mondani). Egyedül vizsgázol, nem párban és túlélhető. A magnó se volt nehéz, legalábbis amikor én voltam most januárban. Előre is sok sikert, akármelyiket is választod! ;)


17/L

2010. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!