Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az írásbeli és a szóbeli...

Az írásbeli és a szóbeli vizsgát csak ugyanabban a nyelviskolában (ECL, Euro, BME stb. ) lehet letenni? Vagy lehet úgyis hogy az írásbeli mondjuk ECL de a szóbeli BME ez így érvényes? (remélem érthető)

Figyelt kérdés
2010. febr. 12. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában igen, de van, ahol olyan kiírást láttam, hogy nem fogadnak el A+B, csak C tipusí nyelvvizsgát (amit ugye egy helyen csinálsz). De ha ilyen van, akkor általában külön kiemelik.
2010. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet ilyet de nem minden esetben. nézz utána a nyelvvizsgák honlapján!
2010. febr. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

[link]

Itt a konkrét válasz!

Szeretném megtudni, hogy államilag elismert középfokú német szóbeli típusú nyelvvizsga bizonyítványomhoz melyik írásbeli nyelvvizsgát kell letennem ahhoz, hogy komplexnek minősüljön a kettő együtt?

A meglevő államilag elismert írásbeli vagy szóbeli nyelvvizsga-bizonyítvány bármelyik másik államilag elismert írásbeli vagy szóbeli bizonyítvánnyal együtt komplexnek minősül. A honlapunkon (www.nyak.hu) megtalálja a teljes kínálatot, olyat válasszon, amelyik ad ki külön írásbeli és szóbeli bizonyítványokat.

2010. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Írj nekik e-mailt,én is hasonló helyzetben vagyok és elfogadják az origós szóbelit, BME-s írásbelivel és nem kell a komplexitásról igazolás pl a felvételizéshez.

Nézegesd az oldaluk,fent vannak az akkreditált vizsgarendszerű vizsgáztató helyek.

2010. febr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokst segítettek.
2010. febr. 15. 10:28
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint sokat. Bocsi az elírásért.
2010. febr. 15. 10:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!