Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középiskola után kezdjek meg...

Középiskola után kezdjek meg egy privát angol nyelvtudási tanfolyamot a külföldön való dolgozás végett?

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta az angol nyelvet tanulom, angol játékokkal játszottam és mondhatni alapszinten tudok is angolul, de rendessen beszélni még mindig nem. Emiatt már annyi minden megy már a fejemben. Mindjárt végzek a középsulival, továbbtanulást nem szeretnék, inkább mennék privát angol tanfolyamokra amit munkahely mellett végeznék, fejleszteni szeretném az alap angolom tökéletesre hogy rendessen mennyen. De nem vagyok benne biztos, hogy megérné-e, vagy hogy jóötlet-e. Külföldön való munkálathoz kellene, ha sikernülne munkát találnom tuti kellene egy külön nyelv. Kezdjem majd el a tanfolyamot? Megéri tényleg kitökéletesitenem? És ha nem lesz hasznom belőlle? Ha sosem megyek külföldre dolgozni akkor minek tanultam? Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.
2015. jan. 25. 02:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!