Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tanít itt valaki bibliai hébert?

Tanít itt valaki bibliai hébert?

Figyelt kérdés
Szeretnék bibliai hébert tanulni. Tanít valaki közületek? Vagy ismertek valakit, aki tanít? Nem tanfolyamot keresek, hanem magántanárt, mert változó időpontokban vannak állandó programjaim, ezért a tanfolyam nem lenne jó.
2010. febr. 7. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem sok helyen tanítanak Mo.-n hébert, pláne bibliait. Ismerek egy tanfolyamot ahol igen, illetve vannak ilyen zsidós programok ahol tanítanak, ilyen pl a Zsidó Tudományok Szabadegyeteme (ingyenes asszem). Én jövőre judaisztika szakra fogok járni, szal én ott fogom megtanulni. Sztem lépj be mindenféle zsidós klubba iwiwen meg facebookon, azok szoktak küldeni infókat az ilyen progikról.
2010. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!