Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan tölthetnék le kidolgozo...

Honnan tölthetnék le kidolgozott közép és felső fokú angol szóbeli tételeket?

Figyelt kérdés

Próbálom kidolgozni a tételeket, de a probléma azzal van, hogy magyarul nem tudom összeszedni mit mondjak. Aztán mikor olvasok egy kidolgozott tételt, akkor meg: "jaj tényleg, ez hogy nem jutott eszembe!"

Más is van így ezzel?

Hol találtok kidolgozott tételeket? (Akár még magyarul is jöhet, átfordítom én, csak ötlet kéne, hogy mit mondjak)


2010. febr. 4. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha beírod magyarul a témákat kiad egy csomót a google. De még angolul is. Én közép és felsőfokra is a netről tanultam.
2010. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
1000 kérdés 1000 válasz középfokon és felsőfokon, más nem fog kelleni, azt tanuld meg normálisan, ha nincsenek gondolataid, akkor meg régen rossz, ez beszélgetés nélkül csak mákkal lehet meg, ezt nyugodtan hidd el. Beszélgess sokat angolul.
2010. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, és ha felső fokra mész, és nem vagy egy kreatív, sokat dumálós embör, akkor ajánlott képben lenni a hírekkel, mert felső fokon előjöhet.
2010. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy nagyon dumálós ember, tényleg nincs semmi saját gondolatom. És nekem nem is volt elég az 1000 kérdés, kellett a net is.
2010. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!