Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A BME nyelvvizsga államilag...

A BME nyelvvizsga államilag és nemzetközileg elismert?

Figyelt kérdés
Németből szeretnék középfokúzni.Esetleg aki csinált már ilyen nyelvvizsgát az mit gondol róla? megéri ilyet csinálni? Mit jelentenek ezek hogy egynyelvű meg kétnyelvű középfokú? hol tudnék mintafeladatokat találni? köszönöm a válaszokat előre is:))
2014. dec. 23. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
tudtommal nemzetközileg nem, de javítsanak ki, ha tévedek. Én az EuroExam-et tudom ajánlani, ott külön papírt kapsz a nemzetközi nyelvvizsgáról. :)
2014. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

BME csak államilag elismert.

Nemzetközileg: Euroexam, TELC, ECL stb.

Ezek közül a TELC a legkönnyebb. Én is azon voltam... meg BME-n is de BME nem ment

2014. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a Telc milyen németből? vagy te angolon voltál?
2014. dec. 24. 23:49
 4/6 A kérdező kommentje:
egyébként a telc két bizonyítványt ad?
2014. dec. 25. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Angolon voltam, de a honlapjukon elérhető egy minta nyelvvizsga minden nyelvből. A TELC állami és nemzetközileg is elismert.
2014. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2014. dec. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!