Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsgánál mennyibe...

Telc nyelvvizsgánál mennyibe kerül csak az írásbeli, német középfok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak írásbeli, ugyanannyi mint a komplex? Ez érdekes... egyébként láttam már ezt az oldalt.
2010. jan. 31. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy akár komplex, akár részvizsgát csinálsz, ugyanannyit kérnek. Én is neccesnek tartom, de hát ez van.
2010. jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ide nem megyek:D köszi a választ:) azt hiszem, holnap felhívom őket.
2010. jan. 31. 16:33
 5/10 anonim ***** válasza:

felesleges hívnod, ki kell fizetni a 29rugót...

ez van, cserébe kapsz egy könnyű nyelvvizsgát ;)

2010. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Könnyű nyelvvizsga ide, vagy oda, azért mégis csak irreális, hogy külön is annyit kell fizetni, mint a komplexért.:S Ha tényleg így van, akkor keresek másikat. :)
2010. jan. 31. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
MENJ BME-re! Én is pont a múlt héten háborodtam fel ezen... (Elég vérlázító, főleg ha azt nézem,hogy a TELC-re nagyon sok a panasz, minőségileg is, meg a legtöbb munkahelyen is csúnyán néznek a TELC-es vizsgára.)
2010. febr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

minőségileg mi a bajod a TELC-cel? csak azok dumálják ezt, akiknek nem sikerült, vagy fogalmuk sincs róla, hogy milyen :D

BME-del kitörölheted a seggedet, ha kilépsz Magyarország határain kívülre... a TELC pedig európa szerte ismert és elfogadott!

Drágának tényleg drága, de nem nehéz megcsinálni!

2010. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

29.000, tehát ugyanannyi, mint a komplex. Rablás.

És nem olyan egyszerű megcsinálni. Szerencse kérdése az egész, plusz, elég gyanús, hogy belejavítanak a feladatokba, ugyanis CERUZÁVAL KELL dolgozni. (A levelet nem gép javítja érdekes módon, mégis azt is ceruzával kell írni... Plusz "érdekesen" javítják a leveleket is...)

2010. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hmm.. valóban árdekes...

szerencsére már nem aktuális a kérdés, BMR-re mentem, sikerült :)

2010. máj. 8. 01:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!